“Eyvah! Çocuğum Ekran Bağımlısı Mı?” 18 Ocak Perşembe 11:00 Mutlu Fil Kitabevi Hemen KAYIT OLUN!

Her türlü dijital medyanın yaşamımıza girdiği bu dönemde, kendilerine sunulan büyülü dünya ile gerçek hayat arasındaki dengeyi kurmak, aynı biz yetişkinler için olduğu gibi, çocuklar için de oldukça zor.

Bizler de, anne baba olarak, çocuklarımızın sağlıklı gelişimi adına onlara bu konuda yol gösterici olmak istememize rağmen, bunu yönetmekte zorluk çekebiliyoruz. Konuyla ilgili kendi tereddütlerimiz, çocuklarımızın ısrarcı ve zorlayıcı tepkileriyle bir araya geldiğinde, kendimizi güçsüz ve çaresiz hissettiğimiz olabiliyor.

Bu atölyemizde, ekran kullanımı konusunu yönetmemize destek olacak yaklaşımlar konusunda farkındalık kazanarak, sınır koyma ve uygulayabilme yönünde kendimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Ayrıca, hoşgörülü ve kararlı yaklaşımı yaşamımıza katarak, nasıl hem çocuğumuzla ilişkimizi sağlamlaştırıp, hem de onun kişisel gelişimine olumlu destek olabileceğimizi de örneklendirme imkanı bulacağız. Hadi bizi arayın ya da mesaj atın.

Bilgi ve kayıt için : ☎ 0539 255 34 01/ 0533 306 54 97 ya da info@akademilibra.com

Tarih: 18 Ocak 2018 Perşembe 11:00-13:00

Adres: Mutlu Fil Kitabevi, Kadıköy

#EyvahÇocuğumEkranBağımlısıMı 


Pozitif Disiplin ile ebeveynlik atölyelerimiz, 20’den fazla “Pozitif Disiplin” kitabının yazarı olan Dr. Jane Nelsen liderliğinde 1988’de ABD’de kurulmuş olan Positive Discipline Association® (Pozitif Disiplin Birliği) tarafından geliştirilmiş ve araştırmaya dayayan eğitim programı çerçevesinde oluşturulmuştur. Hoşgörülü ve kararlı olmayı felsefesinin temeline oturtmuş olan “Pozitif Disiplin ile Hoşgörülü ve Kararlı Ebeveynlik” programı, ailelerin evde yaşadıkları sorunlara birçok ebeveynlik yöntemiyle kolayca çözüm getirirken, çocukların uzun vadede mutlu bireyler olabilmeleri için gerekli değerli kişilik özellikleri ve yaşam becerilerini de kazandırmayı hedefler.”